O firmieHurtowniaPszczelarska.pl to nowoczesna platforma, oferująca nową jakość na polskim rynku pszczelarskim.
Naszym celem jest kompleksowe wspieranie pszczelarzy i sprzedawców produktów pszczelich w rozwoju ich biznesów oraz pszczelarskich pasji.
Misję HurtowniaPszczelarska.pl realizujemy poprzez trzy kluczowe aspekty: najwyższą jakość, najlepsze ceny i ekspresową dostawę.

Bogaty asortyment

Jesteśmy producentem marki 4Apis; prowadzimy hurtownię oraz sklep z artykułami dla hodowców pszczół i sprzedawców produktów pszczelich. Szeroka gama oferowanych przez nas wyrobów stale poszerza się o kolejne pozycje, w tym również takie, których dotąd nie było na polskim rynku. Własny, zaawansowany i innowacyjny dział produkcji, a także doświadczenie w handlu hurtowym od 2000 roku, pozwalają nam na dostarczanie wyselekcjonowanych, sprawdzonych, najwyższej klasy produktów, pochodzących od renomowanych producentów i dostawców.

Niskie ceny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pszczelarzy, przygotowaliśmy ofertę skierowaną do klientów detalicznych i dla sklepów. Omijając pośredników, gwarantujemy konkurencyjne ceny hurtowe i producenckie. Atrakcyjne promocje, rabaty i programy lojalnościowe dla stałych Klientów pozwalają każdemu pszczelarzowi, zaopatrującemu się na HurtowniaPszczelarska.pl, na operatywny rozwój pasieki bez obaw o koszty.

Doskonała obsługa

Najważniejszą dla nas wartością jest pełne zadowolenie naszych Klientów – doświadczona kadra HurtowniaPszczelarska.pl każdego dnia dba o doskonałą jakość obsługi i usług. Zapewniamy stały kontakt z Biurem Obsługi Klienta hurtowni, udzielamy informacji o produktach i statusach zamówień; osoby, które zapiszą się do naszego newslettera, regularnie informujemy o nowościach w ofercie, a także o najnowszych treściach poradnikowych oraz ciekawostkach i aktualnościach branżowych.

Szybkie wysyłki

Cieszymy się mianem najlepiej i najszybciej działającej hurtowni pszczelarskiej w Polsce. Przyjazna w obsłudze platforma HurtowniaPszczelarska.pl pozwala na wygodne i szybkie składanie zamówień. Dzięki sprawnej logistyce i współpracy z rzetelnym przewoźnikiem, przesyłki realizujemy codziennie we wszystkie dni robocze, a zamówiony towar często dociera do Klienta już następnego dnia po nadaniu paczki.

Dostęp do wiedzy eksperckiej i porad na 4Apis.pl

Znając potrzeby i oczekiwania polskich pszczelarzy, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży produktów pszczelarskich, ale również zapewniamy dostęp do szkoleń, wiedzy eksperckiej i porad, tak potrzebnych w prowadzeniu i utrzymaniu zdrowej, wydajnej pasieki. Prowadzony przez nas portal 4Apis.pl stanowi cenne źródło informacji – treści publikowanych w nim artykułów i nagrań wideo wspierają prowadzenie pasieki i sprzedaż produktów pszczelich na wielu etapach. W trosce o przekazywanie rzetelnej wiedzy współpracujemy z uznanymi pszczelarzami oraz naukowcami, którzy nie tylko publikują u nas wartościowe treści, ale również zapraszają do rozmów na żywo, podczas cyklicznie organizowanych czatów i szkoleń online. Dodatkowo serwis posiada dział ogłoszeń oraz rozbudowaną blogosferę, będącą idealną platformą do komunikacji między pszczelarzami.
Wierzymy w to, że oferując produkty spełniające oczekiwania pszczelarzy pod względem funkcjonalności i wysokiej jakości wykonania oraz przystępności cenowej, a także zapewniając obsługę na najwyższym poziomie oraz dostęp do przydatnej wiedzy, przyczyniamy się do zaspokojenia potrzeb branży pszczelarskiej i do jej aktywnego rozwoju.
Serdecznie zapraszamy do zakupów oraz korzystania z portalu pszczelarskiego 4Apis.pl.Sławomir Estkowski
Prezes zarządu Fideli Sp. z o.o., właściciela HurtowniaPszczelarska.pl i 4Apis.pl